مركز تخصصي درمان بيماري بواسير
بهترين دكتر بيماريهاي نشمينگاه و بواسير

درمان خانگي بواسير

اولين كار براي درمان خانگي بواسير اين است كه ناحيه موردنظر را كاملا تميز كنيد. هر چند كه تميز كردن مقعد كمي با درد همراه است ولي مي توانيد به آهستگي محل را با يك ليف حمام نرم، آب گرم و صابون ملايم شستشو دهيد. براي درمان خانگي بواسير همچنين مي توانيد از كرم هيدروكورتيزون، آرام كننده هاي موضعي مثل ليدوكايين يا بنزوكائين نيز براي اين كار استفاده كنيد.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۳ بهمن ۱۳۹۷ ] [ ۰۲:۱۸:۴۰ ] [ مهان ] [ نظرات (0) ]

اگر بخشي از عضله هاي مقعدي بيرون بيايد و درد زيادي را متوجه بيمار كند، بواسير به مرحله حاد رسيده و در اين مرحله نياز به عمل جراحي براي درمان بواسير است. در اين مرحله ديگر روشهاي درماني خانگي و گياهي نمي توانند درد بواسير را كمتر كنند بايد با روش هاي جراحي جلوي بواسير گرفته شود. پس زماني كه بواسير بزرگ و اذيت كننده شده و با خونريزي هاي زياد همراه است بهتر است به يك پزشك متخصص مراجعه كنيد و نسبت به درمان خود اقدام كنيد. راه درمان براي درمان انواع بواسيرها در خدمت شماست و با روشهاي مختلفي برواسير شما را درمان مي كند.

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۳ بهمن ۱۳۹۷ ] [ ۰۲:۱۸:۱۸ ] [ مهان ] [ نظرات (0) ]

يكي از بهترين دكتر شقاق در تهران در كلينيك سامان از تشخيص تا درمان و بهبودي كامل شما در كنارتان خواهد بود. دكتر متخصص شقاق مي تواند به راحتي مشكل شما را حل كند.

 

يكي از دغدغه هاي بيماران پيدا كردن دكتر و پزشك متخصص بيماريهاي نشينمگاه است. چرا كه اكثر بيماران از صحبت كردن و بيان اين بيماري ها و به ويژه بيماري شقاق مقعدي در بين ديگران خجالت مي كشند.

به همين خاطر برخي مواقع حاضرند درد زيادي را تحمل مي كنند و حرفي از بيماري خود نزنند. اما اين چاره كار نيست چون با گذشت زمان شقاق و ساير بيماري هاي نشمينگاه به حالت مزمن خود مي رسند و علائم آن نيز شديدتر شده و درمان نيز سخت تر مي شود.

بايد خجالت را كنار بگذاريد و به سلامتي خودتان بيشتر اهميت بدهيد.

سعي كنيد علائم شقاق را بشناسيد و در مراحل ابتدايي آن بدون هيچ خجالت و نگراني به يك پزشك متخصص مراجعه كنيد. مسلما هر چقدر تشخيص شقاق زودتر اتفاق بيفتد زودتر از دست آن خلاص خواهيد شد. در مرحله ابتدايي مي توانيد با استفاده از درمان گياهي و يا درمان خانگي بر شقاق خود غلبه كنيد.

دكتر متخصص درمان شقاق بايد بتواند تشخيص درستي از نوع شقاق بيمار بدهد. با توجه به تشخيص نوع شقاق درمان مناسب با آن را توصيه نمايد. چون اگر شقاق به مرحله مزمن خود برسد و بيش از ۶ هفته طول بكشد، بيمار بايد درمان هاي جراحي يا درمان شقاق با ليزر را در برنامه خود قرار بدهد.

متخصص درمان شقاق بايد نسبت به تمام درمان هاي دارويي و جراحي بيماري شقاق آگاهي داشته باشد و با توجه به وضعيت بيمار درمان مناسب را براي بيمار خود تجويز و عمل كند.

تخصص و مهارت و تجربه متخصص در اين زمان به او كمك خواهد كرد كه عمل جراحي شقاق را به بهترين نحوي انجام دهد و سلامتي را به بيمار خود برگرداند.

پس شما بايد در انتخاب بهترين دكتر شقاق به سابقه و تعداد عمل هاي موفقيت آميز پزشك چه به صورت دارويي يا چه به صورت جراحي يا ليزر را بررسي كنيد و با خيالي آسوده به پيش پزشك برويد.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۳ بهمن ۱۳۹۷ ] [ ۰۲:۱۷:۵۷ ] [ مهان ] [ نظرات (0) ]

 بيش از 70% مردم در طول زندگي خود حداقل يكبار بيماري هموروئيد را تجربه كرده اند. مهمترين و ساده ترين دليل براي ايجاد هموروئيد، فشار زياد بر وريدهاي ناحيه ي لگن و مقعد بر اثر يبوست يا دلايل ديگر است. بافت داخل مقعد توسط عروق خوني فراوان پر شده است تا حركات روده به راحتي كنترل شوند.
اگر براي خروج مدفوع بيش از اندازه فشار وارد كنيد، اين فشار زياد باعث كشيده شدن و متورم شدن عروق ناحيه شده و در نتيجه احتمال وقوع هموروئيد افزايش مي يابد. 
هموروئيد بر مردان و زنان تاثير مي گذارد و مي تواند موجب تورم و رگ هاي ملتحمه در مقعد شود. هر چند كه به همه آسيب ميرسد، اما واقعا خطرناك نيست در عين حال ميتواند باعث ناراحتي شود.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱ دى ۱۳۹۷ ] [ ۰۵:۱۷:۱۱ ] [ مهان ] [ نظرات (0) ]

هموروئيد خارجي هموروئيد است كه بر رگهاي خارج مقعد اثر مي گذارد. اين هموروئيدها مي توانند خونريزي، ترك خوردگي و خارش ايجاد كنند. درمان هاي خانگي مي تواند بيشترين هموروئيد خارجي را درمان كند.

هموروئيد اغلب ناشي از تنش در هنگام حركت روده است. افراد ممكن است بيش از حد فشار بياورند بيش از حد طولاني در توالت بنشينند يا مدفوعي سخت و دشوار داشته باشند.
اگر يك هموروئيد خارجي در عرض يك تا دو هفته درمان نشود پزشك ممكن است نرم كننده هاي مدفوع را براي تسهيل دفع مدفوع تجويز كند. با اين حال، اگر يك فرد در معرض درد شديد باشد پزشك ممكن است جراحي را براي حذف هموروئيد توصيه كند.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱ دى ۱۳۹۷ ] [ ۰۵:۱۶:۳۰ ] [ مهان ] [ نظرات (0) ]

تعيين طبيعت و رفع يبوست نيز نه‌تنها در درمان نقش مهمي دارد بلكه در پيشگيري از عود نيز اهميت دارد. يبوست علل گوناگوني دارد و دادن نسخه واحد براي همه صحيح نيست؛ اما مواردي را كه همه افراد بايد رعايت كنند تا دچار يبوست نشوند عبارتند از:

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱ دى ۱۳۹۷ ] [ ۰۵:۱۵:۵۱ ] [ مهان ] [ نظرات (0) ]

هموروئيد ( بواسير) وريدهاي متورم و دردناك در مقعد يا راست روده است، كه ممكن است در نتيجه زور زدن در هنگام اجابت مزاج بروز كند.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱ دى ۱۳۹۷ ] [ ۰۵:۱۵:۱۱ ] [ مهان ] [ نظرات (0) ]

درد دارد و مي دانم خيلي اذيت مي شود, ولي به پزشك هم مراجعه نمي كند مي گويم چرا پيش دكتر نمي روي جواب مي دهد چون خجالت مي كشم تازه چه فايده همه مي گويند بواسير درمان ندارد حتما شما هم كساني را مي شناسيد كه اين درد آزارشان مي دهد و نمي دانند چه كنند

درد دارد و مي‌دانم خيلي اذيت مي‌شود، ولي به پزشك هم مراجعه نمي‌كند. مي‌گويم چرا پيش دكتر نمي‌روي؟ جواب مي‌دهد: چون خجالت مي‌كشم. تازه چه فايده؟ همه مي‌گويند بواسير درمان ندارد! حتما شما هم كساني را مي‌شناسيد كه اين درد آزارشان مي‌دهد و نمي‌دانند چه كنند.  


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱ دى ۱۳۹۷ ] [ ۰۵:۱۴:۲۳ ] [ مهان ] [ نظرات (0) ]

پزشك شما ممكن است به راحتي با نگاه كردن به بواسير يا هموروئيد آن را تشخيص دهد. تست ها و روش هاي تشخيص هموروئيد داخلي، شامل بررسي كانال مقعد و ركتوم شما است.

معاينه ديجيتالي در طول يك آزمون ديسك ركتال انجام مي شود، دكتر شما انگشت روكش شده را به داخل ركتوم وارد مي كند. او هر چيز غير عادي، مانند رشد، را معاينه مي كند. اين تست مي تواند به دكتر نشان دهد كه آيا آزمايش هاي بيشتري لازم است يا خير.

بازرسي ديداري. از آنجا كه بواسير داخلي اغلب بسيار نرم است و در طول معاينه ركتوم احساس مي شود، پزشك همچنين ممكن است قسمت پايين روده بزرگ و راست روده خود را با آنوسكوپ، پروكتوسكوپ يا سيگموئيدوسكوپ بررسي كند.

پزشك شما ممكن است بخواهد كل كولون را با استفاده از كولونوسكوپي بررسي كند. علائم و نشانه هاي شما ممكن است يكي ديگر از بيماري هاي دستگاه گوارش را نشان دهد.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۳ آذر ۱۳۹۷ ] [ ۰۴:۰۶:۳۷ ] [ مهان ] [ نظرات (0) ]
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ]
.: Weblog Themes By sitearia :.

درباره وبلاگ

نويسندگان
نظرسنجی
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 0
دیروز : 0
افراد آنلاین : 1
همه : 0
چت باکس
موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
امکانات وب

خرید فالوور و لایک

لینک ساز ، سامانه خرید و فروش بک لینک و رپورتاژ آگهی

سئو کار حرفه ای / ثبت آگهی رایگان / خدمات نظافتی در مشهد / باربری / بسته بندی لوازم منزل / دانلود بازی اندروید / دانلود نرم افزار اندروید  / شرکت خدمات نظافتی آریا / شرکت نظافت منزل و راه پله در مشهد / شرکت نظافت راه پله در مشهد / شرکت نظافت منزل در مشهد / سایت تفریحی / ربات تلرسام / ربات افزایش فالوور عضوگرام / تربیت سگ / خرید گوشی شیائومی / بروز کالا / قیمت یاب / قیمت تلویزیونخرید از بانه / قیمت گوشی سامسونگقیمت گوشی آیفون / انجام پروژه متلب / چگونه جذب خود کنیم / قالیشویی در رشت  /سایت ایرونی / عکاسی صنعتی / بازی اندروید  / telegram channel subscribers / چت روم / خدمات گرافیک فیلابی / دستگاه حضور و غیاب / باران چت / سایت پیش بینی و شرط بندی فوتبالترفند بازی انفجار / اخبار جدیدکسب درآمد از بازی حکم آنلاین